Open Top Konteyner

Open Top Konteyner

Open top konteyner, üstü açık yük konteyner çeşididir. Branda ile kapatılarak taşıma yapılır. Genellikle, konteyner kapısından sığmayan yüklerin üstten yüklenmesine olanak tanır. Vinç ile yükleme yapılmasını gerektiren yüklerde en çok bu tip tercih edilir. Bu tip konteynerlerin tavanı açıktır. Konteynerler yük dolumu yapıldıktan sonra üstü branda ile kapatılmaktadır. Bu konteyner çeşidinde her türlü kuru yükün taşımı yapılabilmektedir.

Üstü Açık Konteyner (Open Top)

Ürünlerinizin boyut ve ebatları bazen bir konteynere sığacak ölçülerde olmayabilir. Bu olumsuz durumlar düşünülerek siz ve firmanız için üstü açık yük konteyner, tasarlanmış ve satışa sunulmuştur. Peki, üstü açık konteyner nedir? Bu konteynerlerin alt ve yan kısımları standart bir yük konteyneri ile aynıdır. Ancak üst kısmı kaliteli ve dayanıklı bir branda ile kapatılmıştır. Bu sayede ürününüzü güvenli bir şekilde taşımanıza imkan sağlanmıştır. Open top konteyner, sizler de ihtiyacınıza uygun çeşitler içinden istediğinizi seçebilirsiniz. Bu çeşitler ise şöyledir.

  • 20’ üstü açık konteyner (20 inç)
  • 40’ üstü açık konteyner (40 inç)

Bu konteyner çeşitleri sayesinde sizde yük konteyner satın alırken istediğiniz konteyner modelini satın alabilirsiniz.

Yük konteyner ölçülerimiz modelden modele farklılık göstermektedir. Taşımak istediğinizin malın ebatlarına göre dilediğiniz open top konteyner ölçülerinden size uygun olanı seçebilirsiniz ve siparişini kolaylıkla verebilirsiniz. Open top yük konteyneri, yüklerinizi en güvenli şekilde bir konumdan başka bir konuma taşıması için çok önemli taşıma araçlarıdır. Bu sayede nakliye işlerinizi çok kolay ve güvenli olarak yapabilmektesiniz.

Konteyner türleri arasında büyük firmalar tarafından en çok yük konteynerleri tercih edilmektedir. Yük konteynerleri taşıyacağınız yükün en güvenilir ve sağlıklı bir biçimde yerine ulaştırılmasında aktif bir şekilde rol oynamaktadır. Yük konteyner, taşıyacağınız yükün niteliğine göre değişiklik gösterirler. Bu durum sayesinde en doğru ve güvenilir şekilde taşımanız gerçekleştirilmektedir. Yük konteyner satın alırken bu durumlara dikkat etmeniz önemlidir. Open top konteyner, tercih edilme sebepleri taşınacak ürünün güvenli bir şekilde yerine ulaştırılmasıdır. Ulaştırma sürecinde en çok dikkat edilen husus ise dış etkilerdir. Konteyner sayesinde ürününüz dış etkilerden en az şekilde etkilenir. Yük konteyner satın almak yükünüzü güvenli taşımak için oldukça önemlidir.

Üstü Açık Konteyner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir