Open Side Konteyner

Open Side Konteyner

Taşıyacağınız yükün cinsine göre bu çeşitlerden uygunu seçmek gerekir. Örneğin iş makinesi taşımak için üstü açık konteyner veya açık konteyner çeşidi tercih edilirken daha küçük malzemeler için open side konteyner, doğru olacaktır. Yandan açılır konteyner olarakta bilinen bu konteynerler uzun yükler için idealdir. Malzemenin zarar görmeden konteynere yüklenmesine yarar. Yandan açılır konteyner diğer tüm konteynerler gibi kapısında bulunan özel kilitleri sayesinde güvenliği sağlamada başarılıdır. Open side konteyner, ayrıca hava ve su yalıtımı sayesinde deniz yolu ile taşımacılık için uygundur. Ayrıca festival alanlarında cafe olarak kullanılmaya uygun bir tiptir. Alanının geniş olması sayesinde hareket mesafesi artar ve hem çalışan hem de müşteriler için kolaylık sağlar. Farklı özelliklerde konteynerler mevcuttur

  • 20’ yanı açık konteyner (20 inç)
  • 40’ yanı açık konteyner (40 inç)

Şirketlerin nasıl ve hangi türden bir open side konteyner ihtiyaçları olduğuna çok dikkat etmeleri gerekmektedir. Firmaların çoğu nasıl mallar taşımak için daha çok taleplerde bulunmaktadır. En çok olarak hangi boylar ve ebatlarda yük konteyner talebi olmaktadır. Hangi firmalar ve şirketler daha çok istek ve taleplerde bulunuyorlar. İkinci el olarak satış yapan yük konteyner siteleri çok iyi takip edilerek araştırılmalıdır. İkinci el konteyner satışı yapan çok fazla seçenek bulunmaktadır. Open side yük konteyner ile ilgili olarak ilan veren firma ve şirketler araştırılmalı ve iletişime geçilmelidir.

Yanı Açık Konteyner

Birçok firma ve şirketlerin ellerinde çok fazla olarak yük konteyner bulunmakta ve bu konteynerleri satışa sunmaktadırlar. İkinci el konteyner alımlarında şahıslardan çok firma ve şirketlerle iletişime geçilmesi çok daha iyi olmaktadır. İlan vermiş olan firma ve şirketlerin ilanları çok dikkatli olarak incelenmelidir. Open side konteyner, isteyen şirketler ile bire bir olarak görüşmeler yapılması çok daha iyi olacaktır. İkinci el satış yapan firma veya şirketler ile bire bir görüşme yapılması daha yararlı olacaktır çünkü firma ve şirket yetkilileri çok daha bilgili olduklarından bize yeterli bilgileri vereceklerdir. Fiyatlar hakkında detaylı bilgi ve projeniz için bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ediyoruz. Yanı açık yada yandan açılır modeller müşterilerimizin taleplerine göre imal edilmekte olduğu için projenizi bekliyoruz.

Open Side Konteyner

Yanı Açık Konteyner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir