Metropol Konteyner

Metropol Konteyner

Metropol konteyner kabinleri günlük yaşam içerisinde prefabrik olarak kullanılan kabinlerdir. Çarşılardaki büfeler, halk ekmeği satan kabinler, bekçi ve güvenlik kabinleri, belediyelere ait kışlık kestane mısır gibi ürünlerin satıldığı kabinler ve ofisler metropol olarak kullanılan konteynerlerdir. Kullanım amacına göre farklı büyüklük, tasarım ve şekillerde dizayn edilebilmektedirler. Metropol konteyner, betonarme yapıların kirliliği ve kısıtlamalarından kurtularak modern ve farklı tasarımlar üretilmektedir.

Böylece cafe gibi işletmeler daha fazla müşteri potansiyeline sahip olabilmektedirler. Bu sayede iç yapılan istenilen şekilde döşenmektedir. Ayrıca kolay kullanımları sayesinde, belediyeler tarafından park alanlarına ve caddelerin merkezlerine kurulum yapılmaktadır. Ayrıca festival gibi zamanlarda da metropol kabin ile kolay ve şık mekanlar oluşturulabilmektedir. Otobüs komuta merkezleri bu konteynerler sayesinde maliyeti en az şekilde belediyeler ve kooperatiflerce kullanılmakta ve böylece halka daha kolay hizmet verilebilmektedir.

Metropol Konteyner Fiyatları ve Modelleri

  1. Cafe Konteynerler: Tek ve çift katlı şekilde yapılabilmektedir. İstenirse veranda şeklinde kullanılması için ön tarafta açılabilir kapaklar bulunmaktadır. Malzeme olarak galvaniz ve çelik kalamadan üretilirler. Böylece yangın ve patlama gibi durumlarda zarar görmezler. Bu özelliği ile metropol konteyner diğer yapılardan sıyrılmaktadır. Betonarme yapılar deprem, yangın ve patlama gibi durumlara dayanıksızdır. İstenen her bölgeye kolayca uygulandıkları için iki üç günde oluşturulabilir. Böylece inşaat ve ya kiralık dükkan tamiratı ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Gerekli yasal işlemler ile dükkan kiralamaktan çok daha ucuza gelmektedirler.
  2. Büfe Konteynerler: Betonarme yapılara göre çok daha avantajlıdırlar. İşlek caddelere kolayca konularak az yer kaplarlar ve böylece işleklik rahatça sağlanabilmektedir. Dayanıklı sert plastikten üretilen büfe konteynerler yangına karşı korumalı özel malzeme ile kaplama yapılır. Özellikle tutuşmayan malzemeler kullanılmaktadır. Köşe başlarındaki durak büfeleri ve halk ekmek büfeleri metropol konteyner kabin olarak çok rağbet görmektedirler. UV ışınları gibi dış maddelere karşı dayanıklıdırlar. Isı ve ses yalıtımı sağlanan bu konteynerlerde cam yüzeyler son derece sağlam ve kırılmaz niteliktedir. Belediyelere az masrafla halka çok hizmet sunma olanağı sağlamaktadırlar. Büfe konteynerlere isteğe göre tuvalet de eklenmektedir. İstenen boyut ve ölçülerle kısa sürede yapılabilir.
  3. Güvenlik ve Bekçi Konteynerler: Metropol konteyner, lüks apartman dairelerinin konteynerlerde bekçiler için hazırlanmaktadır.
  4. Ofis Konteynerler: Standart ve Mobil ofis konteynerleri bulunmaktadır. Mobil olanlar tekerleklidir ve kolay taşınabilmektedir. İsteğe göre birden fazla katlı yapılabilmektedir.
  5. Şantiye Konteynerler: Kolay kurulumları nedeniyle şantiyelerde sık sık metropol kabin kullanılmaktadır. İş bitene kadar kurulu kalacağından istisnasız tüm şantiyelerde kullanılmaktadır. Tuvalet, yemekhane ve duş imkanları nedeniyle işçilere kolaylık sağlamaktadırlar. Düşük maliyetli ve taşınabilir olduklarından konteynerler inşaat firmaları tarafından alınıp yıllarca şantiyelerinde kullanılmaktadırlar. Bu yüzden metropol konteyneri sağlam olması çok önemlidir.
  6. Yemekhane Konteynerler
  7. Restoran Konteynerler: Çift katlı ve tek katlı restoran konteynerler bulunmaktadır. İsteğe göre farklı şekillerde ve boyutlarda işletmenin zevkine göre tasarlanmaktadır. Metropol konteyner içerisinde yavaş yavaş en çok rağbet gören tür haline gelmektedirler. En şık renk ve tasarımlarda restoranlar oluşturularak sadece işletmeye özel bir hava katılabilmektedir.

Metropol Konteyner Kabini

Bu tür konteynerlerin ebatları tamamen müşterilerin isteğine bağlı olarak yapılmaktadır. Her türlü ısı ve ses yalıtımı maksimum düzeyde sağlanacak şekilde konteynerler tasarlanmıştır. Metropol konteyner, darbelere karşı dayanıklıdırlar. Kastı olarak darbeye maruz kalmadığı sürece uzun ömürlüdürler. Çürüme ve kırılmalara karşı son derece dayanıklı konteynerlerdir. İsteğe bağlı dizayn edilen modern konteynerler gerektiğinde kolayca taşınabilirler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir