45 FT High Cube Konteyner

45 FT High Cube Konteyner

Çeşitli amaçlarla yollanan ve kullanılan yük konteynerleri bu noktada özellikle farklı sektörlerin adeta kurtuluş ve çıkış kapısı olarak nitelenebilir. Ancak bunun yanı sıra baktığımız zaman özel amaçlı konteynerler ise bir amaca yönelik yapılan 45 FT high cube konteyner bulunuyor diyebiliriz. Evcil hayvanların özellikle yaşayabilmesi adına yaşamlarını sürdürebilmeleri adına baktığımız zaman kurulan yük konteynerlerinin kullanım amacının dışında çok farklı çeşitlere sahip olduğunu görebilmek adına bir yol olduğunu görebiliyoruz. Peki bu noktada konteynerlere ne denli yük yüklenebilir sorusuna gelecek olursak şöyle sıralayabiliriz.

Konteynerler çeşitli boyutlar ve hacimler noktasında farklılıklara sahiptir diyebiliriz. Yüklerde hacim ve yük çeşitliliği arasındaki farklılık şu şekilde açıklanabilir. 45′ high cube konteyner, en büyük high cube konteyner modelidir. Reel hayatta taşımacılık sektöründe yapılan işlemlerde yük konteynerlerinin aldığı yükler küp ve metreküp ile ifade edilmektedir.

45 FT High Cube Konteyner Ölçüleri

Depremler sonrası ortaya çıkan en büyük karmaşalardan biri hiç şüphesiz barınma sorunsalı diyebiliriz. Bu noktada son yıllarda ortaya gelen deprem faciaları sonrası insanları çeşitli açık alanlara mahkum etmek yerine geliştirilen konteyner ile bu sorunun özellikle deprem sonralarında bir nebze olsun çözüme kavuşturulduğunu görebiliyoruz. Peki bu nasıl oldu ? Son yıllarda özellikle taşımacılık alanında gösterdiği ekstra çaba ile 45 FT high cube konteyner, zaman içerisinde kullanım alanlarının genişletildiğini görebiliyoruz.

İÇ ÖLÇÜLER (mm): Boy: 13557
En: 2414
Yükseklik: 2700
DIŞ ÖLÇÜLER (mm): Boy: 13716
En: 2438
Yükseklik: 2896
KAPI AÇIKLIĞI (mm): En: 2340
Yükseklik: 2585
DARA (kg): 4820
MAKSİMUM KAPASİTE (kg): 25600
KAPASİTE (metreküp): 86.1

Bu açıdan baktığımız da iç dizaynları yaz mevsimlerinde nispeten daha serin kış mevsimlerinde ise yine nispeten daha sıcak olarak ayarlanabilen yük konteyner ve dış demir yapısı ile dışarıdan gelebilecek çeşitli tehlikelere karşın kullanışlı olması sebebiyle özellikle deprem sonrasında kullanımı tercih edilen yerleşim sistemlerinin başında geliyor. 45 FT high cube konteyner, kapasite açısından büyük olduklarından iki üç hatta dört kişiyi rahatlıkla misafir edebilir. Bu açıdan olaya baktığımızda kullanım alanları son yıllarda gayet artan yük konteynerlerinin son derece deprem sonrası kullanım gibi farklı düzeyde pozitif bağlamda kullanılabildiğini görebiliyoruz diyebiliriz.

45 FT High Cube Yük Konteyner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir