30 FT High Cube Konteyner

30 FT High Cube Konteyner

Klasik bir konteynerin farklı ambalajlı yüklerin taşınması esnasında baktığımızda özellikle çeşitli imkanları sağladığını biliyoruz. Ara boyuta sahip ve taşıma araçları olarak tasarlanan 30 FT high cube konteyner, yük taşımak için idealdir. Peki birazda iç hacim işlemlerinden ve boyutlarından taşıma kapasitelerinden bahsedecek olursak neler söyleyebiliriz. Konteynerler ön ve arka yüzlerinde açık kapı işlevine sahip olanlarda genişlikte 228 cm  olarak karşımızda çıkar. Yine bu tip konteynerlerde yükseklikler 213 cm olarak görünür. Ancak yine bunun yanında yüksekliği ve genişliği farklı tiplerde olan yük konteynerlerinin de mevcut olduğunu söyleyebiliriz.

Bu noktada karşımıza çıkan  30′ high cube konteyner, boyutlarının ise yük konteyner modelleri yanında ara boyutta olduğunu görüyoruz. Dara ağırlığı ve yük taşıma kapasiteleri konusunda da farklı yük konteynerleri biçimlerinde tasarlandıklarını söyleyebiliriz. Burada asıl olan 30 FT high cube konteyner modelinin tercih edilebilir olduğunu biliyoruz. Müşterilerimizin taşımacılık açısından ihtiyaçlarını karşılayabileceğini söylemek istiyoruz. Çünkü bu modeller kapasite ve boyut olarak gayet kullanılabilir ölçü ve ebatlar ile dizayn edilmektedir. İster gemi, isterseniz de kara yolu için kullanabilirsiniz.

30′ HC Konteyner

Dünya üzerinde fazlasıyla artan askeri lojistik firmaların öneminin olduğunu söylemek elbette hepinizce malumdur. Ancak askeri mühimmat taşımanın ve bunun yanında askeri mühimmatları güvenli bir şekilde merkezden farklı yerlere iletmenin zorluğu yine hepimizce malumdur. İşte tam burada öneminin fazlasıyla ortaya çıktığı bir husus olarak yük konteynerlerden bahsedebilmek mümkündür. 30 FT high cube konteyner, hayatımıza adeta bir lojistik faaliyet kurtarıcısı olarak girmesiyle birlikte askeri firmaların ve birliklerinde bunlardan faydalandığını rahatlıkla görebiliriz. Özellikle bu modeller mühimmat saklama aracı ve taşıma aracı olarak kullanan askeri birliklerin bu hususta adeta bir yardımcısı olarak karşımıza çıkıyor. High cube konteyner modelleri içinden orta boyutta olan bu çeşidimizi incelemenizi tavsiye ediyoruz.

Avantaj olarak baktığımızda dış yapılarının son derece kullanışlı olmaları ve bunun yanında iç dizaynlarının son derece fazla alım yapabilmesi gibi özelliklere sahip olması bu noktada bir kazanç olarak bir avantaj olarak karşımıza çıkıyor. Keza yine bunun yanında dış yapısının sahip olduğu güvenlikli kullanış tarzı yine 30 FT high cube konteyner, askeriyede kullanımını kolaylaştırıyor diyebiliriz bu noktada. Boyutlar ve teknik detaylar ile ilgili bilgi almak isterseniz bizimle iletişime geçmeniz yeterli.

30 FT High Cube Konteyner

30 FT High Cube Yük Konteyner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir