20 FT Yük Konteyner

20 FT Yük Konteyner

20 FT yük konteyner, konteyner ebatları içindeki en büyük konteynerlerden biridir. Üretim kapasitesi çok yüksek olan işletmelerin tercih ettiği bu konteyner tonlarca yükü tek seferde almakta ve içerisinde bulunan malzemelere tam bir koruma sağlamaktadır. Üstün hizmet ile ürettiği malzemeleri yurt dışına ihraç etmek isteyen firmaların kullandıkları bu konteynerler istenilen her boyutta ve modelde üretilebilmektedir. Özellikle de kapalı kasa ve açık kasar şeklinde bulunan konteynerlerde renk seçenekleri ve model çeşitleri bulunmaktadır.

20 FT yük konteyner, uluslararası yük taşımacılığında kullanılan ve başka seçeneği olmayan taşıma ürünlerini oluşturmaktadır. Bu konteyner çeşitler gemi taşımacılığında, kara yolu taşımacılığında ve hava yolu taşımacılığında tercih edilmektedir. Deniz aşırı ülkelere dahi götürdüğü malzemelerde en ufak bir hasar oluşmamakta ve sağlam bir şekilde adreslerine teslim edilmektedir. 20 FT konteyner; inşaat malzemeleri, iş makineleri, teknolojik ürünler, elektrik ve elektronik ürünler, otomotiv ve otomobil yedek parçaları ile her türlü ağırlıkta ve ebatta malzeme taşınmaktadır. Kapı boyundan sığmayan büyük ebatlı ürünler için ise üzeri açık konteynerler tercih edilmektedir. Boşaltmalı yüklerde ise konteynerlerin arka bölümlerinde alt taraflarında bir kapak sistemi vardır. Bu kapak dışa doğu açılarak içindeki malzemeler boşaltılabilmektedir.

20 Feet (inç) Yük Konteyner Taşımacılığı

  • 20 FT yük konteyner; çelik ve titanyum gibi dayanıklı malzemelerden yapılmaktadır. Her türlü tekniğin kullanılarak üretildiği bu konteynerler yağmur, kar ve güneş ışınlarının zararlı etkilerinden etkilenmeden çok uzun yıllar dayanıklılık sağlamaktadır.
  • 20 feet yük konteyner, iç cephelerinde ise PVC malzemeler üzerine galvaniz malzemeler kullanılarak güçlendirilme yapılmaktadır. Alt tabanlarında ise OSB maddeleri kullanılarak sağlamlık kat sayısı arttırılmaktadır. Alt tabanlarında kullanılan bu güçlü malzemeler sayesinde konteyner zeminlerinde çökme ve benzeri durumlar yaşanmamaktadır.
  • Yük konteynerlerinde her türlü duruma karşı önceden önlem alınmakta ve üretim aşamasında bu işlemler uygulanmaktadır. Konteynerlerde kullanılan ısı yalıtımı sayesinde konteyner içindeki malzemeler dış etkenlerden asla etkilenmeden taşınmaktadır. Her türlü teknik detayın sağlandığı konteynerlerin dış yüzeylerinde ise RAL boyalar kullanılmaktadır. Asla kabarma ve dökülme yapmayan bu boyaların üzerine de istenilen damga, yazı, logo ve amblem yapılabilmektedir.
  • 20′ FT yük konteyner, taşınacak olan malzemeye göre ekstra özellikler de eklenebilmektedir. Özellikle et ve et ürünlerinin, süt ve süt ürünlerinin, meyvelerin ve sebzelerin taşıması gerçekleştirilecek olan konteynerlerde özel klima sistemleri ile soğuk hava depoları oluşturulmaktadır. Bu sayede de taşınan gıda maddelerinde hiçbir bozulma olmadan istenen her bölgeye götürebilmektedir.

20 FT yük konteyner, en yaygın yük konteyneri çeşididir. Ürünlerinde kullanılan bu sağlam malzemeler ve avantajlı taşıma imkanları bu ürünlerin vazgeçilmez olmasını sağlamaktadır. Lojistik alanında hizmet veren firmalar ve ihracat ithalat yapan firmalar işlem kapasitelerine göre her çeşit ve model konteyner kullanımı yapabilir ve bu konteynerlere kolayca ulaşabilir. Direkt olarak satın alınabileceği gibi bu konteynerler kiralanabilir veya ikinci el konteyner de alınabilir.

20 FT Konteyner Ölçüleri

  • Uzunluk: 6.06 metre
  • Genişlik: 2.44 metre
  • Yükseklik: 2.59 metre

Konteyner alım veya kiralama işlemlerinde firmamız üzerinden iletişime geçeceğiniz bir firmalara taşıma yapacağınız ürün hakkında detaylı bir bilgi vermeniz yeterli olacaktır. İşlem hacmine göre ve istenilen her modelde konteyner temin edilebilecektir. Alınan konteynerler istenilen her bölgeye firma tarafından nakliyesi yapılarak taşınacak ve alıcı hiçbir şekilde nakliye masraflarına karışmayacaktır. 20 FT yük konteyner, uygun fiyat avantajları ve çok yüksek yük taşıma kapasiteleri ile işletmelerin en büyük yardımcısı olmaktadır. Üstelik herhangi bir hata veya arıza durumunda satışını gerçekleştiren firma konteyner için her türlü bakım ve onarım hizmetini de sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir