20 FT High Cube Konteyner

20 FT High Cube Konteyner

Çeşitli taşımacılık işlemlerinde özellikle baktığımız zaman son yıllarda farklı şekillerde kullanılan işlem tarzlarının yeterli olmadığını görebiliyoruz. Taşıma malzemelerinin nakliyesinde kullanılan modeli 20 FT high cube konteyner, özellikle tercih sebepleri arasındadır. Farklı çalışmalar bu konuda yapılıyor olsa da yük taşıma kapasitelerine baktığımızda maalesef istenen verimin alınamadığını görmek çok uzak değil.

Bu konuda özellikle kara yolu taşımacılığında son derece farklı sistemlerin kullanıldığını ancak amacına ulaşamadığını görebilmek mümkün. Yük konteyneri bu konuda özellikle bir çok işlemin tek bir anda yapılabilmesi sağlar. Bundan dolayı büyük bir kolaylık sağlıyor. HC yük konteyner denilen high cube konteyner yine bunun yanında nakliyat esnasında dikkatli taşınması gerekiyor.

20′ HC Konteyner

Bilhassa son yıllarda fazlasıyla gördüğümüz denizler üzerinden taşıma işlemlerinde farklı ülkelere gerek yardım gerek ticari maksatla yapılan devletsel ve özel sektör boyutundaki taşıma işlemlerinde kullanılan yük taşımacılığında özellikle tercih edilen yük konteynerlerinin büyük bir sorunu ortadan kaldırdığını rahatlıkla görebiliriz. 20 FT high cube konteyner, gerek güvenlik gerek kapasite konusunda çok fazla büyük bir hacme sahipler.

Taşımacılık denince hiç şüphesiz akla gelen ilk husus acaba nasıl olacak eşyalara zarar gelir mi en güvenli yol hangisi gibi sorular olacaktır. Elbette bu soruların sorulması bir seviyede haklı kabul edilebilir ancak baktığımızda yine son yıllarda büyük bir atak yaptığını görüyoruz. Yük konteyner taşımacılığının son derece büyük bir önem arz ettiğini görmek mümkün. 20 FT high cube yük konteyneri, bu alanda en fazla tercih edilen konteynerlerden biridir.

20 FT High Cube Konteyner Ölçüleri

Yük taşımacılığında son derece büyük bir kapasiteye sahip olan ve bunun yanında baktığımızda son derece derin bir tonaj taşıma kapasitesine sahip olan 20′ high cube konteyner, çok farklı sorunları da beraberinde çözebildiğini görebiliyoruz. Tam bu noktada baktığımız zaman en başta çözüme kavuşturduğu acaba ürüne zarar gelir mi sorusuna cevap aramak gerekirse başlayalım.

İÇ ÖLÇÜLER (mm): Boy: 2895
En: 2350
Yükseklik: 2697
DIŞ ÖLÇÜLER (mm): Boy: 6058
En: 2438
Yükseklik: 2896
KAPI ARALIĞI (mm): En: 2340
Yükseklik: 2585
DARA (kg): 2300
MAKSİMUM KAPASİTE (kg): 28600
KAPASİTE (metreküp): 37.4

Güvenlik noktasında sahip olduğu çeşitli kilit sistemleri ve üst kapak sayesinde açılmaz ve bunun yanı sıra dış yapısı adeta bir demir yığınından farksız olan 20 FT high cube konteyner, son derece gelebilecek her türlü darbeye karşı içerisinde bulunan ürünün koruma hususunda fazlasıyla önem arz ettiğin görebiliyoruz. Yük konteynerleri kapasitelerinin yanı sıra klasik bir taşıma işleminin yanında çok daha güvenlik önlemine sahiptir.

20 inç High Cube Konteyner
20 inç High Cube Konteyner

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir