10 FT Yük Konteyner

10 FT Yük Konteyner

Konteyner sistemleri her alanda kullanımı olan sistemleri oluşturmaktadır. Yaşam alanlarından ticari alanlara ve kimyasal atık depolarından ticari alanlara kadar birçok alanda kullanılan bu konteynerler kullanıcısına birçok avantaj sağlayan sağlam yapıları oluşturmaktadır. Özellikle lojistik alanında kullanılan konteynerler taşınan ürünler için korunaklı ve sağlam durumlar oluşturmaktadır. İstenen her boyda ve modelde bulunacak olan konteyner çeşitleri içinden biri de 10 FT yük konteyner olmaktadır.

Bu konteynerler en küçük yapıdaki konteyner sistemlerini oluşturmaktadır. Özellikle de işletim kapasitesi düşük ve değerli malzemeler üreten işletmelerin kullandığı bu konteynerler hava yolu taşımacılığında ilk sırada yer almaktadır. Uluslararası yük taşımacılığında konteyner dışında başka bir alternatif yoktur. Özel yönetmelikler ile belirtilen maddelerde ilk sırada yer alan konteyner taşımacılığı hem sağlam hem de pratik olmaktadır. Sadece taşıma amacı ile üretilen yük konteynerlerinde her türlü detay ve olanak en ince ayrıntısına kadar hesaplanarak yapılmaktadır.

10 Feet Konteyner Özellikleri

  • 10 FT yük konteyner, diğer taşıma konteynerlerine göre en küçük yapıda olan konteynerler olmaktadır. Bu konteynerlerde daha çok elektronik eşyalar ve değerli taşlar taşınmaktadır.
  • 10 FT konteyner; çelik ve titanyum malzemelerden yapılan ve içlerinde özel galvaniz malzemeler ile güçlendirilen sağlam yapıda ürünler olmaktadır. Tabanlarında çökmeye ve darbeye karşı OSB maddeleri kullanılmakta ve dayanıklı ızgaralar ile desteklenmektedir.
  • 10 inç yük konteyner, dış yüzeylerinde RAL boya tekniği kullanılarak her tülü renk ve desende üretilebilmektedir. Özel olarak uygulanan bu boyalar sayesinde hiçbir iklim koşulunda boyalar kalkmamakta ve herhangi bir sorun teşkil etmemektedir. Ayrıca konteyner üzerinde istenilen her türlü yazı, amblem, şekil soğuk damga tekniği ile uygulanmaktadır.
  • 10 feet yük konteyner, özel olarak ısı yalıtımı kullanılmaktadır. Bu sayede sıcaklık geçişleri yaşanmadığı için konteyner içindeki ürünler de hiçbir durumdan etkilenmeden uzun süreler taşınmakta ve asla bir bozulma veya başka herhangi bir durum ile karşılanmamaktadır.
  • 10 luk konteyner, taşıyacağı ürünlere göre farklı şekillerde üretilmektedir. Örneğin gıda taşıma yapılacak olan konteynerlerde klima ve soğuk hava depoları bulunmaktadır. Bu konteynerlerdeki gıda yükleri çok uzun süreler dayanıklılık göstererek istenilen uzunluktaki mesafeler bozulmadan gitmektedir.

10 Feet Yük Konteyner Taşıma Alanında Alternatifi Olmayan Sistemler

10 FT yük konteyner, alım yapılabileceği gibi kiralama ve ikinci el ürün alma gibi olanaklarda bulunmaktadır. İstenilen her türlü isteğe karşılık veren bu konteynerler ürünlerin taşınmasında olmazsa olmaz durumlar oluşturmaktadır. Konteynerler alternatifsiz ürünlerdir. Yani konteyner dışında taşıma alanında kullanılacak başka hiçbir ürün yoktur. Kamyon kasalarında ve damperde taşınan ürünler son derece kötü şartlarda taşındığı gibi çok uzun mesafelere gidememektedir. 10 FT konteyner, deniz aşırı yollara sorunsuz olarak gitmektedir. Konteyner alımlarında profesyonel olarak hizmet veren bir konteyner üretimi ve satışı yapan firma ile bağlantıya geçebilirsiniz. Bu bağlantıyı internet üzerinden bile gerçekleştirebilirsiniz.

İsteğiniz özellikte ve boyutlarda konteyner siparişi verebilirsiniz. Siparişini verdiğiniz konteyner birkaç gün içinde istediğiniz adreste olur ve kullanıma hazırdır. Konteyner taşıma ücretleri tamamen üretici firmaya aittir. Bunun için herhangi bir ekstra ücret ödenmesine gerek yoktur. 10 FT yük konteyner, alandan büyük kazanımlar sağladığı gibi geniş iç hacmi ile oldukça fazla ürünü bünyesinde toplayacaktır. Bu konteyner kullanımları ömürlük olmaktadır. Hiçbir şekilde bozulma veya darbeler sonucunda kullanılmaz hale gelme gibi durumları söz konusu değildir. Herhangi bir teknik problemde ise satışını gerçekleştiren konteyner firması her türlü teknik bakım ve onarım hizmetini de sağlayacaktır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir